Zdajesz maturę z geografii w 2023 roku? Wykorzystaj wakacje, by dobrze przygotować się do przyszłorocznego egzaminu z doskonałym nauczycielem – prowadzącym kurs online w korzystnej cenie!

Wakacyjny kurs online przygotowujący do matury

Chcesz wykorzystać wakacyjną przerwę do nadrobienia zaległości? Już teraz myślisz o maturze z geografii w 2023 roku? Zachęcamy do skorzystania z oferty wakacyjnego kursu maturalnego, w całości opartego wyłącznie o rozwiązywanie zadań z arkuszy maturalnych.

W ramach kursu oferujemy:

  • Przygotowanie do matury z geografii rozszerzonej w nowej formule – egzamin dla absolwentów szkół podstawowych od 2023 roku.
  • Arkusze do samodzielnego rozwiązania przygotowane przez zespół Geografii24.pl.
  • Omówienie przesłanych arkuszy w formule spotkania online na platformie Zoom – 8 dwugodzinnych lekcji w kolejne soboty lipca i sierpnia.
  • Powtórzenie wybranych zagadnień teoretycznych na bieżąco podczas omawiania zadań.
  • Wyjaśnienie sposobu punktowania zadań i rodzaju odpowiedzi zaliczających, wyjaśnianie wątpliwości uczestnikom kursu.
  • Małe grupy (kilkunastoosobowe) zapewniające komfort każdemu uczestnikowi i możliwość odpowiedzi na indywidualne pytania do każdego zadania.
  • Kontakt w przypadku dodatkowych pytań przed i po omówieniu wybranego arkusza.
  • Profesjonalną opiekę jednego z najlepszych nauczycieli geografii w Polsce.

Prowadzącym kurs jest dr Bartłomiej Kulas – założyciel i Dyrektor Generalny portalu Geografia24.pl, geograf z wieloletnim stażem, nauczyciel mianowany w renomowanych liceach ogólnokształcących w Gdańsku, opiekun laureatów i finalistów Olimpiady Geograficznej i Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii w województwie pomorskim. Autor publikacji recenzowanych i uczestnik międzynarodowych konferencji naukowych. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o prowadzącym.

Koszt uczestnictwa: 100 zł za dwie godziny lekcji online w kilkunastoosobowej grupie. Cena zawiera: przesłanie arkusza do samodzielnego rozwiązania, dwugodzinne spotkanie online – omówienie arkusza, kontakt mailowy z prowadzącym w celu odpowiedzi na ewentualne pytania.

Liczba miejsc ściśle ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kurs jest adresowany do osób przystępujących do matury z geografii w 2023 roku. Organizator zastrzega sobie prawo do wycofania się z organizacji kursu, jeżeli nie zbierze się wystarczająco liczna grupa.

Szczegółowych informacji i odpowiedzi na pytania udzielamy mailowo: kontakt@geografia24.pl